fbpx
 

Kdo Jsme?

Nadšenci, co dělají v marketingu, ale o práci rukama do nedávna jen slyšeli. To jsme přesně my. Stromovny jsou důkazem toho, že když něčemu věříte a chcete to, je jedno, kolik překážek na cestě potkáte. Někdy se totiž vyplatí vrhnout se do vod, které jsou pro vás úplně neznámé, neposlouchat ostatní a věřit svému instinktu. Přejeme, ať ve Vás Stromovny vyvolávají jen ty nejkrásnější pocity. Pocity radosti, klidu, štěstí, domova. Vítáme Vás.

Barča

Kdyby Stromovny měly duši, tou duší by byla Barča. Když sama hledala místo, kam by unikla od každodenních starostí objevila klid lesa, který je pro každého z nás nenahraditelným. Při pobytu v Číně přišel nápad na dům v korunách stromů, ale trvalo ještě dva roky, než se stavba dala do pohybu. Teď tu stojí. Taková, jakou si ji vysnila. Barča je ztřeštěná holka z Českých Budějovic, se kterou není nikdy nuda. Jeden nápad střídá druhý, a tak není divu, že aktuálně působí v marketingu, a kde jinde než v Budějovickém Budvaru. Ať už vás na Stromovnách zajímá cokoliv, napište jí. Zná každý detail a umí vám splnit jakékoliv přání. 

Ludvík

Přesně ten člověk, co celý život spoléhal spíše na svou hlavu, než ruce. Ale pak se uvrtal do projektu Stromoven a neměl na výběr. Začal používat nářadí, které nedávno neuměl ani pojmenovat. V autě začal vozit nonstop motorovku a své polokošile vyměnil za montérky. Při realizaci Stromoven měl na starost veškeré technické věci. Většinou o tom nevěděl vůbec nic, ale stejně to zvládnul skvěle. On je ten, který stojí za dotažením Barči nápadů a v této dvojici je takovým sítem Barči nápadů. Ludvík má jednu skvělou vlastnost, umí se vždy obrátit na ty správné lidi a předat jim celou myšlenku.